X
تبلیغات
زولا
آمار وبلاگ
  • تعداد بازدیدکنندگان: 246862
انجمن سینمای جوان برازجان
وبلاگ آموزشی و اطلاع رسانی (اخبار و فراخوان مسابقات و جشنواره های فیلم و عکس)
دوشنبه 26 دی‌ماه سال 1390 :: 11:43 :: نویسنده : روابط عمومی

در آستانه‌ی بیستمین سال انتشار نشریه‌ی «تصویر»، نهمین دوره‌ی «جشن تصویرسال» از اول تا بیستم اسفندماه سال‌جاری همچون دوره‌های گذشته، با در اختیار داشتن کلیه‌ی فضاهای نمایشگاهی خانه‌ی هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

در نهمین دوره، به‌جز موضوع «آزاد» که در رشته‌های عکاسی گرافیک، کاریکاتور و فیلم در تمام دوره‌ها مد نظر بوده است، «شهر تهران» به‌عنوان موضوع بخش ویژه این دوره برای کلیه‌ی رشته‌ها در نظر گرفته شده است که آثار تولید شده در تمامی سال‌های بعد از انقلاب را دربر می‌گیرد. آثار مربوط به «شهر تهران» برای همه‌ی گروه‌های سنی مورد داوری قرار می‌گیرند و در هر بخش عکس، گرافیک، کاریکاتور و فیلم به پنج نفر برگزیده تندیس جشن تصویر سال (ویژه شهر تهران)، دیپلم افتخار و جایزه نقدی اهدا خواهد شد.

در نهمین دوره‌ی جشن تصویرسال و در ادامه رویکرد ویژه به‌جوانان، جایزه جوانان زیر
۲۵سال به‌یاد و نام محسن رسول‌اف – هنرمند جوانی که که شهریورماه سال ۱۳۸۷ در سانحه سقوط هواپیما درگذشت – در رشته‌های عکاسی، گرافیک، کاریکاتور و فیلم، ازطریق آرای هیات داوری هر رشته اهدا خواهد شد.

جوایز و تندیس ویژه در این بخش که به‌منظور شناسایی و تشویق استعدادهای جوان کشور، در رشته‌های مختلف هنرهای تصویری در نظر گرفته شده‌است، همچون دوره‌های گذشته ازسوی «بنیاد فرهنگی هنری محسن رسول‌اف» اهدا می‌شود.

هنرمندان علاقمند به شرکت در نهمین جشن تصویر سال فقط تا پایان دیماه جاری فرصت دارند از طریق ثبت نام و آپلود در سایت رسمی تصویر به آدرس tassvir.com و همچنین ارسال سی‌دی ودی‌وی‌دی آثار به دبیرخانه تصویرسال واقع در خیابان قائم مقام فراهانی، میدان شعاع، خیابان گلریز، پلاک
۱۹، طبقه سوم، زنگ چهارم اقدام کنند.
با درنظر گرفتن ‌مدت زمان کوتاه باقیمانده تا شروع نمایشگاه، قطعا امکان تمدید - حتا یک روز بیشتر از مهلت ارسال آثار - میسر نخواهد بود.نویسندگان
پیوندها
آخرین مطالب